WOŚP 2024 r. Tu wszystko gra! OK!

Soft brutalism gorący trend 2024 r.
10 stycznia 2024
 

28 stycznia odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku wspomagaliśmy swoimi farbami-fantami Sztab WOŚP Ropczyce. Wolontariusze od rana kwestowali po całym powiecie ropczycko-sędziszowskim, a na hali w Ropczycach było przygotowanych wiele atrakcji dla mieszkańców. Zbierali pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.

Za program odpowiadało Centrum Kultury w Ropczycach. Na scenie zaśpiewał Łukasz Darłak – uczestnik The Voice of Poland i Szansy na Sukces oraz wystąpiły zespoły muzyczne, taneczne, grupy akrobatyczne z Akrobatyka Ropczyce. Zebrani mogli obejrzeć także pokaz trików piłkarskich w wykonaniu Pawła Skóry i pokaz finalistów Mam Talent – Multivisual. Zatańczyli Adrian Antos & Wiktoria Świerk. 

Szereg atrakcji i rozrywek czekało dla najmłodszych – dmuchane zjeżdżalnie, warkoczyki, tatuaże, fotobudka, wata cukrowa. Koła Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszenia zadbały o smaczny poczęstunek. Wszystkie atrakcje wspierały zbiórki do puszek.

Kontynuowano oczywiście zabawę „Po nitce do szczęścia” i prowadzone były także licytacje.

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i ludzi o dobrych sercach, w Sztabie WOŚP w Ropczycach ponownie padł rekord. Sztab poinformował, że uzbierał 87 040, 99 zł. Jest to rekordowa kwota w porównaniu do lat ubiegłych. W zeszłym roku było to 71 tys., ale przed pandemią w 2020 roku udało się uzbierać ponad 81 tys. zł.

 
Gratulujemy pobicia REKORDU!

WOŚP 2024 – Sztab Ropczyce