WOŚP 2024 r. Tu wszystko gra! OK!

Soft brutalism gorący trend 2024 r.
10 stycznia 2024
Trendy na wiosnę 2024 r.
5 marca 2024
 

28 stycznia odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku wspomagaliśmy swoimi farbami-fantami Sztab WOŚP Ropczyce. Wolontariusze od rana kwestowali po całym powiecie ropczycko-sędziszowskim, a na hali w Ropczycach było przygotowanych wiele atrakcji dla mieszkańców. Zbierali pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.

Za program odpowiadało Centrum Kultury w Ropczycach. Na scenie zaśpiewał Łukasz Darłak – uczestnik The Voice of Poland i Szansy na Sukces oraz wystąpiły zespoły muzyczne, taneczne, grupy akrobatyczne z Akrobatyka Ropczyce. Zebrani mogli obejrzeć także pokaz trików piłkarskich w wykonaniu Pawła Skóry i pokaz finalistów Mam Talent – Multivisual. Zatańczyli Adrian Antos & Wiktoria Świerk. 

Szereg atrakcji i rozrywek czekało dla najmłodszych – dmuchane zjeżdżalnie, warkoczyki, tatuaże, fotobudka, wata cukrowa. Koła Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszenia zadbały o smaczny poczęstunek. Wszystkie atrakcje wspierały zbiórki do puszek.

Kontynuowano oczywiście zabawę „Po nitce do szczęścia” i prowadzone były także licytacje.

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i ludzi o dobrych sercach, w Sztabie WOŚP w Ropczycach ponownie padł rekord. Sztab poinformował, że uzbierał 87 040, 99 zł. Jest to rekordowa kwota w porównaniu do lat ubiegłych. W zeszłym roku było to 71 tys., ale przed pandemią w 2020 roku udało się uzbierać ponad 81 tys. zł.

 
Gratulujemy pobicia REKORDU!

WOŚP 2024 – Sztab Ropczyce