POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

Producent farb - Labofarb Sp. z o.o. Dębica

Na rynku wyrobów budowlanych działa od 2007 roku. Personel Firmy posiada wcześniejsze bogate i wieloletnie doświadczenie w branży technologii i badań farb oraz wyrobów chemii budowlanej. Do jego dyspozycji pozostaje specjalistyczny sprzęt laboratoryjny z nowym i nowoczesnym zapleczem produkcyjnym. Firma produkuje farby pod własną marką Laboratorium Farb oraz na zlecenie firm trzecich tzw. private label. Są to farby i wyroby chemii budowlanej (impregnaty, szpachlówki itp.) przeznaczone do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Wśród wysokiej jakości produkowanych farb znaleźć można profesjonalne farby z serii HQ do betonu, metalu i drewna, dekoracyjne z linii HQ Decor i ocieplające ściany HQ Therm. Firma dostarcza swoje wyroby na terenie całej Polski. Sukcesywnie rozszerza grono swoich odbiorców oraz poszukuje nowych kontrahentów.


Oferta badań

Laboratorium Badawczo-Rozwojowe Labofarb Sp. z o.o. prowadzi także badania na zlecenie podmiotów zewnętrznych, w tym: badania farb i lakierów oraz parametrów farb, spełniając kryteria wymagań europejskich norm.

Labofarb Sp. z o.o.

Od samego początku swojej działalności dużą wagę przywiązywał do jakości produkowanych farb - już w roku 2008 Firma zdobyła Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001.

ISO 9001

Z przyjemnością informujemy, że system zarządzania Labofarb Sp. z o.o. spełnia wymagania międzynarodowego Standardu ISO 9001. Potwierdziliśmy to, uzyskując certyfikat niezależnej jednostki SGS z akredytacją UKAS. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że jakość dostarczanych przez nas wyrobów jest na najwyższym poziomie.

Certyfikat_SGS_PL
Certyfikat_SGS_EN