POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

Producent farb - Labofarb Sp. z o.o. Dębica

Na rynku wyrobów budowlanych działa od 2007 roku. Personel Firmy posiada wcześniejsze bogate i wieloletnie doświadczenie w branży technologii i badań farb oraz wyrobów chemii budowlanej. Do jego dyspozycji pozostaje specjalistyczny sprzęt laboratoryjny z nowym i nowoczesnym zapleczem produkcyjnym. Firma produkuje farby pod własną marką Laboratorium Farb oraz na zlecenie firm trzecich tzw. private label. Są to farby i wyroby chemii budowlanej (impregnaty, szpachlówki itp.) przeznaczone do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz do drewna i betonu. Wśród wysokiej jakości produkowanych farb znaleźć można również innowacyjne farby ocieplające ściany. Firma dostarcza swoje wyroby na terenie całej Polski. Sukcesywnie rozszerza grono swoich odbiorców oraz poszukuje nowych kontrahentów.


Oferta badań

Laboratorium Badawczo-Rozwojowe Labofarb Sp. z o.o. prowadzi także badania na zlecenie podmiotów zewnętrznych, w tym: badania farb i lakierów oraz parametrów farb, spełniając kryteria wymagań europejskich norm.

Labofarb Sp. z o.o.

Od samego początku swojej działalności dużą wagę przywiązywał do jakości produkowanych farb - już w roku 2008 Firma zdobyła Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001.

ISO 9001

Z przyjemnością informujemy, że system zarządzania Labofarb Sp. z o.o. spełnia wymagania międzynarodowego Standardu ISO 9001. Potwierdziliśmy to, uzyskując certyfikat niezależnej jednostki SGS z akredytacją UKAS. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że jakość dostarczanych przez nas wyrobów jest na najwyższym poziomie.

Certyfikat_SGS_EN
Certyfikat_SGS_EN