NOWA SZATA GRAFICZNA I POJEMNOŚĆ LAZURY 0,75l

Z satysfakcją informujemy Państwa, że farby dekoracyjne naszej marki z linii HQ DECOR przeszły rebranding i zyskały nową szatę graficzną. Kolejnym produktem, który wprowadzamy do sprzedaży w nowej szacie i nowym opakowaniu o pojemności 0,75 L jest lakier ochronno-dekoracyjny LAZURA BROKATOWA.

Nowy design opakowań nawiązuje do elementów styli dekoracyjnych, które można uzyskać stosując farbę i oddaje claim marki – „High Quality Decor”.

Lazura to decor ze złotym lub srebrnym brokatem do kreowania pięknych i niepowtarzalnych efektów w stylu glamour. Co ważne lakier ma też ważne walory praktyczne: doskonale wzmacnia i chroni powierzchnie uprzednio malowane lub pokryte systemami dekoracyjnymi (np. lamperie na klatkach schodowych czy korytarzach).

Jakie style można uzyskać malując Lazurą z dodatkiem brokatu?

Farby z brokatem są nie tylko modne, lecz także ładnie rozpraszają światło, czyniąc wnętrza lepiej rozświetlonym i przestronniejszymi. Kupując farby dekoracyjne z brokatem, warto dobrać kolor drobinek do wystroju wnętrza i tła – do ciepłych odcieni farb pasować będą złote brokaty, w połączeniu z zimnymi sprawdzą się te srebrzyste.