Stwórz powierzchnie przyciągające magnesy w łatwy i przyjemny sposób

Farba magnetyczna jest to farba podkładowa, którą można pokryć ją praktycznie każdą farbą nawierzchniową w dowolnym kolorze, lub cienką tapetą, osiągając pożądany efekt dekoracyjno – funkcjonalny. Można ją również pokryć farbą tablicową, dzięki czemu otrzymamy podwójny efekt – pomalowana ściana, lub drzwi będą służyły do pisania po nich kredą oraz do przyczepiania kartek za pomocą magnesów.

Farba jest całkowicie bezpieczna. Nie powoduje żadnej emisji i nie zagraża w żadnym stopniu zdrowiu.

 

Jak wykonać stolik kawowy z palet

Meble z palet cieszą się dużą popularnością poprzez łatwość wykonania oraz niskie koszty. Dając paletom czy skrzynkom po warzywach, drugie życie i malując je ekologiczną farbą akrylową LOVELY HOME, działamy na korzyść środowiska. 

Pięknie prezentują się w ogrodzie, na tarasie, balkonie, a także w naszych mieszkaniach. Stolik kawowy można wykonać w prosty i szybki sposób.

Paleta powinna być wysuszona i wyszlifowana, by móc przystąpić do malowania. Stolik kawowy malujemy farbą LOVELY HOME, która jest dostępna w kolorze białym oraz w 17 gotowych kolorach do wyboru. Jest to wyrób wysoko kryjący, bezwonny i ekologiczny. Powierzchnie pomalowane farbą LOVELY HOME są aksamitne w dotyku. Farba nadaje matowe wykończenie, a dzięki użyciu lakieru nawierzchniowego lub wosku można uzyskać efekt od matu, poprzez satynę do połysku. Decydujesz sam i wybierasz efekt, który Ci odpowiada najbardziej. Do wyschniętej powierzchni palety przykręcasz wkrętarką 4 kółka zakupione w sklepie i efekt finalny może cieszyć całą rodzinę.

Jeśli meble będą dedykowane na taras czy balkon, należy je dodatkowo zaimpregnować. Polecamy do impregnacji nasz Impregnat LOVELY HOME, który zabezpieczy powierzchnię stolika. Daje również matowe wykończenie, ma doskonałą przyczepność i szybko wysycha. Przekona nas do jego użycia jeszcze jedna cecha tego wyrobu – pomimo, że to impregnat, ale jest bezzapachowy i ekologiczny, ponieważ to produkt wodorozcieńczalny.