LIFE 320

Farba podkładowa do wnętrz LIFE 320 jest zawiesiną pigmentów i wypełniaczy w wodnej dyspersji żywicy lateksowej z dodatkiem środków pomocniczych i uszlachetniających. Dzięki specjalnym dodatkom nakłada się grubą warstwą i niweluje różnice w fakturze i barwie podłoża. Wnika w podłoże poprawiając przyczepność warstwy farby nawierzchniowej oraz zmniejsza jej zużycie.
wysoce odporny na zabrudzenia
 zapewnia oddychanie ścian
przyjazny dla środowiska
odporny na szorowanie
Farba podkładowa do wnętrz LIFE 320 stworzona aby wzmocnić podłoże, zniwelować nierówności, zwiększyć przyczepność farb nawierzchniowych. Dzięki specjalnym dodatkom nakłada się grubą warstwą i niweluje różnice w fakturze i barwie podłoża. Ma bardzo dobre krycie. Wnika w podłoże poprawiając przyczepność warstwy farby nawierzchniowej oraz zmniejsza jej zużycie.
Farba przeznaczona do malowania i renowacji ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Zalecana do malowania nawierzchni z tynków wapiennych, cementowo-wapiennych, mineralnych, cementu, betonu, gipsu, drewna, materiałów drewnopochodnych, cegły, kamienia, tapet z włókna szklanego i płyt gipsowo-kartonowych Do stosowania w obiektach mieszkalnych, obiektach użyteczności , publicznej w tym służby zdrowia i oświatowo-wychowawczych oraz zakładach przemysłowych i branży spożywczej.

WYDAJNOŚĆ: do 10 m2/1L w zależności od rodzaju podłoża i metody aplikacji.

CZAS WYSCHNIĘCIA : 40 minut