LIFE 320

Farba podkładowa do wnętrz LIFE 320 jest zawiesiną pigmentów i wypełniaczy w wodnej dyspersji żywicy lateksowej z dodatkiem środków pomocniczych i uszlachetniających. Dzięki specjalnym dodatkom nakłada się grubą warstwą i niweluje różnice w fakturze i barwie podłoża. Wnika w podłoże poprawiając przyczepność warstwy farby nawierzchniowej oraz zmniejsza jej zużycie.
ikony wszystkie-21
wysoce odporny na zabrudzenia
ikony wszystkie-09
 zapewnia oddychanie ścian
ikony wszystkie-15
przyjazny dla środowiska
ikony wszystkie-16
odporny na szorowanie
Farba podkładowa do wnętrz LIFE 320 stworzona aby wzmocnić podłoże, zniwelować nierówności, zwiększyć przyczepność farb nawierzchniowych. Dzięki specjalnym dodatkom nakłada się grubą warstwą i niweluje różnice w fakturze i barwie podłoża. Ma bardzo dobre krycie. Wnika w podłoże poprawiając przyczepność warstwy farby nawierzchniowej oraz zmniejsza jej zużycie.
Farba przeznaczona do malowania i renowacji ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Zalecana do malowania nawierzchni z tynków wapiennych, cementowo-wapiennych, mineralnych, cementu, betonu, gipsu, drewna, materiałów drewnopochodnych, cegły, kamienia, tapet z włókna szklanego i płyt gipsowo-kartonowych Do stosowania w obiektach mieszkalnych, obiektach użyteczności , publicznej w tym służby zdrowia i oświatowo-wychowawczych oraz zakładach przemysłowych i branży spożywczej.

WYDAJNOŚĆ: do 10 m2/1L w zależności od rodzaju podłoża i metody aplikacji.

CZAS WYSCHNIĘCIA : 40 minut