KREATYWNY NOTATNIK NA BIURKU

CREATIVE WALL, suchościeralna farba do markerów, sprawdzi się zarówno w firmie, jak i w domu. CREATIVE WALL można stosować zarówno na ścianach wewnątrz pomieszczeń, malując całą ścianę lub jej część w kształcie tablicy, planu tygodnia, harmonogramu zajęć, jak też na podłożach poziomych, wykonanych np. z drewna.
Malując blat biurka można stworzyć kreatywny notatnik do wielokrotnego pisania markerami do tablic suchościeralnych. Niepotrzebne zapiski, rysunki usuwamy zwykłą chusteczką higieniczną lub nawilżoną chusteczką do czyszczenia.
Zapraszamy do oglądnięcia filmu pokazującego funkcjonalność blatu biurka, który został pomalowany białą, suchościeralną farbą do markerów, CREATIVE WALL.

 

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), które ma na celu zapewnienie lepszej ochrony Państwa danych osobowych.
W Labofarb sp. z o.o. wspieramy wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa danych, transparentności procesów ich przetwarzania , a także podnoszenie świadomości naszych pracowników.
Labofarb.
Aby zapoznać się z rozporządzeniem prosimy wejść w zakładkę „Kontakt”