Ściana-tablica w pokoju dziecka.

Łazienka w pełni zabezpieczona folią w płynie HQ F011
6 marca 2023
Zabezpiecz przed zabrudzeniami i plamami – lakier LIFE Protect
15 marca 2023
Ściana-tablica do rysowania kredą w domu? Oczywiście!

Szukasz rozwiązania, by ułatwić Twojemu dziecku zapamiętywanie wzorów matematycznych, słówek z języków obcych, dat historycznych czy nazw geograficznych? A może chcesz mieć wspólną z dzieckiem przestrzeń do koordynowania codziennych zajęć w szkole i na popołudniowych zajęciach? Ściana-tablica to łatwy i przejrzysty sposób, byście wspólnie mogli zapisywać najważniejsze wydarzenia w danym tygodniu i odhaczać te załatwione. Nie zapomnicie wówczas o żadnej płatności w szkole czy przygotowaniu się na zapowiedziany sprawdzian.

Zobacz jak łatwo w pokoju dziecięcym czy młodzieżowym, można wykonać na ścianie suchościeralną tablicę do pisania i rysowania kredą. Po ścianie pomalowanej farbą tablicową HQ BLACKBOARD Twoje dziecko będzie mogło do woli pisać to co w danym momencie ma utrwalić w szkole. Będzie chciało zanotować coś nowego – wystarczy chwila, by kredę zetrzeć na sucho lub w razie potrzeby przemywać wodą z detergentem.

Sprawdzi się zarówno w pokoju dziecka, kuchni, korytarzu, jak i w salonie. A w praktyce:
 
1️⃣ malujesz ścianę farbą tablicową HQ Blackboard (2 warstwy)
2️⃣ tworzysz łatwą do czyszczenia tablicę suchościeralną
3️⃣ powłoka HQ Blackboard jest odporna i wytrzymała na zarysowania
4️⃣ piszesz, rysujesz, ścierasz na sucho lub w miarę potrzeby wodą z płynem do naczyń
 
Co istotne, nasza farba jest wykonana na bazie wodnej dyspersji, przez co jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i środowiska.
 
Do tego czerń na ścianie to idealny detal w pokoju nastolatka!