Światowy Dzień Wody 2018 w Dębicy

Łukasz Różański wygrywa po raz kolejny! Gala w Nysie – sześć walk, pięć nokautów!
14 lutego 2018
Konkurs – „PISANKA PEŁNA ENERGII”
29 marca 2018

Światowy Dzień Wody, obchodzony jest od 25 lat, a uroczystość organizowana w Dębicy, przez Wodociągi Dębickie, znajduje się na mapie eventów z całego świata i objęta jest patronatem UNESCO. W tym roku Światowy Dzień Wody obchodzono pod hasłem: NATURA DLA WODY. Goście specjalni tj. Z-ca Burmistrza Miasta Pan Wojciech Iwasieczko oraz Prezes Wodociągów Dębickich Pan Jacek Gil wręczyli Zwycięzcom nagrody za prace konkursowe.

Dla Wszystkich uczestników zorganizowano wiele atrakcji. Na stoisku przygotowanym przez Weldon SCHOOL,      Weldon KIDS oraz LABOFARB, dziecięce buzie zamieniały się w fantazyjnie pomalowane postacie z bajek i filmów. Dzieci malowały domki i kolorowanki lateksowymi farbami z kolekcji LIFE 420, produkowanymi przez LABOFARB. Nieco starsze dzieci mogły sterować robotami, budować postacie z klocków LEGO oraz wykonywać doświadczenia chemiczno-fizyczne z wodą.

Dziękujemy serdecznie osobom zaangażowanym w organizację akcji i uczestnikom konkursu, którzy włożyli wiele wysiłku przygotowując piękne i oryginalne prace konkursowe.

Zapraszam do oglądania zdjęć z tej akcji.