Światowy Dzień Wody – Galeria Raj.

KREATYWNY NOTATNIK NA BIURKU
17 października 2017
PISANKA W KOLORACH WIOSNY
2 kwietnia 2019

To już VI edycja konkursu w ramach obchodów Światowego Dnia Wody, organizowanego przez Wodociągi Dębickie, pod patronatem Burmistrza Miasta Dębica. Finał konkursu odbył się 25 marca na terenie Galerii RAJ w Dębicy. Podczas uroczystości Zwycięzcom konkursu wręczono atrakcyjne nagrody. Hasło tegorocznej edycji konkursu brzmiało: „Nie zostawiajmy innych w tyle – woda dla wszystkich”. W Konkursie uczestniczyły dzieci ze szkół podstawowych, młodzież z gimnazjów oraz szkół średnich z terenu miasta Dębica.
Dla licznie przybyłych uczestników eventu zorganizowano wiele atrakcji. Dzieci z Weldon SCHOOL, Weldon KIDS, Szkoły Podstawowej nr 11 zaprezentowały programy artystyczno-wokalne. Na stoisku przygotowanym przez Weldon SCHOOL, Weldon KIDS oraz LABOFARB dzieci malowały domki i kolorowanki farbami produkowanymi przez LABOFARB, mogły zamienić się w postaci z bajek malując buzie, pleść warkoczyki. Wśród atrakcji było także sterowanie robotami, budowa postaci z klocków LEGO.
Dziękujemy serdecznie osobom zaangażowanym w organizację akcji i uczestnikom konkursu, którzy włożyli wiele wysiłku przygotowując piękne i oryginalne prace konkursowe.