Emalia podkładowa PU55

Emalia podkładowa PU55 jest antykorozyjną dwuskładnikową poliuretanową farba podkładową z dodatkiem modyfikatorów, środków pomocniczych i pigmentów antykorozyjnych. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością do podłoży stalowych, stalowych ocynkowanych ogniowo oraz dobrymi właściwościami fizyko-mechanicznymi i odpornościowymi w zestawach malarskich. Zalecany jest tam, gdzie wymagana jest wysoka wytrzymałość na czynniki mechaniczne, chemiczne oraz działanie agresywnej atmosfery przemysłowej. Może być stosowany jako podkład lub międzywarstwa w systemach poliuretanowych
ikony wszystkie-21
wysoce odporny na zabrudzenia
ikony wszystkie-09
 zapewnia oddychanie ścian
ikony wszystkie-15
przyjazny dla środowiska
ikony wszystkie-16
odporny na szorowanie

Emalia podkładowa PU55 przeznaczona jest do gruntowania powierzchni stalowych, stalowych ocynkowanych ogniowo.
Wchodzi w skład zestawów przeznaczonych do antykorozyjnego zabezpieczania stalowych i stalowych ocynkowanych ogniowo konstrukcji, maszyn rolniczych i budowlanych, elementów metalowych. Zalecany jest tam, gdzie wymagana jest wysoka wytrzymałość na czynniki mechaniczne, chemiczne oraz działanie agresywnej atmosfery przemysłowej. Może być stosowany jako podkład lub międzywarstwa w systemach poliuretanowych.
Przystosowany został do nakładania na powierzchnie przygotowane do malowania zarówno metodą strumieniowo – ścierną do stopnia przygotowania Sa 2 ½, jak i czyszczone wodą pod wysokim ciśnieniem do stopnia Wa 2.

WYDAJNOŚĆ : do 10 m2/1L w zależności od rodzaju podłoża i metody aplikacji.

CZAS WYSCHNIĘCIA : 2 godziny