„PRZYSZLI CHEMICY” 😊 Z KLASY II B PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11 W DĘBICY

WIZYTA DZIECI Z ZSP W ŻYRAKOWIE
16 czerwca 2017
CREATIVE WALL – suchościeralna farba do markerów. NOWOŚĆ!
27 września 2017

 

Udało nam się przygotować tak ciekawy i angażujący program z chemii organicznej i nieorganicznej, że dzieci z klasy II b Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy, odwiedzające nasze laboratorium, były zachwycone, chętne do współudziału, kreatywne, a nade wszystko szczęśliwe. Zadawały liczne pytania, wydawały okrzyki zachwytu przy doświadczeniach pokazujących np. zmieniające się kolory roztworów – tak jak przy sygnalizacji świetlnej, czy „buchającą” z kolby parę – jak z prawdziwej lokomotywy. Cierpliwie i dokładnie testowały farby pod kątem krycia, lepkości, trwałości oraz samodzielnie kolorowały farbę kredową do drewna, wikliny, ceramiki, metalu – LOVELY HOME, by własnymi kolorami pomalować serca-upominki dla swoich rodziców. Ściana w naszej firmie pomalowana farbą magnetyczną HQ MAGNETIC oraz farbą tablicową HQ BLACKBOARD, przeszła prawdziwy test swoich właściwości! Rysunki stworzone przez dzieci zachowaliśmy na pamiątkę 😊.

Tablice suchościeralne do pisania i rysowania, bardzo łatwe do czyszczenia (wystarczy na sucho przetrzeć gąbką), można oczywiście wykonać samodzielnie, malując wybrany fragment ściany w Waszym pokoju, kuchni, jadalni. Będziecie mogli do woli rysować, rachować, pisać kredą, a dzięki farbie magnetycznej HQ MAGNETIC zawieszać zdjęcia, obrazki, własne prace używając najlepiej magnesów neodymowych. Zobaczcie jak piękne rysunki stworzyliście u nas w firmie 😊.

Kochane dzieci dziękujemy za wspólny czas pełen niespodzianek, szczerej dziecięcej radości i okrzyków zachwytu na widok chemicznych „czarów”.

Serdeczne podziękowania dla Pań Dyrektor oraz Nauczycieli za współpracę, przy organizacji wycieczki do naszego laboratorium oraz za rodzinną atmosferę, podczas pobytu w Waszej Szkole.