TWORZYSZ BEZ OGRANICZEŃ!

CreativeWall

CREATIVE WALL – suchościeralna farba do markerów

CREATIVE WALL  to dwuskładnikowa farba wodorozcieńczalna. Tworzy gładką, łatwą do czyszczenia suchościeralną tablicę (białą lub transparentną) z połyskiem przeznaczoną do pisania i rysowania specjalnymi, zmazywalnymi markerami do tablic suchościeralnych. Wyprodukowana z wykorzystaniem innowacyjnej technologii HQ WIPE opartej na najwyższej jakości specjalistycznych komponentach, nadających farbie właściwości suchościeralne i hydrofobowe. Unikatowa formuła zapewnia powłokom CREATIVE WALL doskonałą odporność na ścieranie i zmywanie oraz hydrofobowość, dzięki czemu ściany stają się funkcjonalne i plamoodporne*.

WYDAJNOŚĆ: do 10 m2/1L przy jednej warstwie na gładkiej powierzchni, przy zastosowaniu impregnatu CREATIVE WALL.

przykłady użycia

CREATIVE WALL to tablica, po której można wielokrotnie pisać i rysować markerami, zachowując kreatywne pomysły, projekty, plany, szkice, rysunki. Do stosowania w biurach, salach konferencyjnych, urzędach, pomieszczeniach użyteczności publicznej, restauracjach, szkołach, przedszkolach, pokojach zabaw, pokojach dziecięcych, korytarzach, kuchniach.

Wszędzie, gdzie rozwija się Twoja kreatywność!

Jak działa CREATIVE WALL?

CreativeWall

Tablica wykonana na ścianie farbą CREATIVE WALL jest suchościeralna, hydrofobowa i plamoodporna*. Oznacza to, że tusz z markerów suchościeralnych do tablic nie wnika w głąb ściany. Dzięki CREATIVE WALL opartej na HQ WIPE TECHNOLOGY, możesz wielokrotnie pisać i rysować markerami, które łatwo usuniesz na sucho za pomocą zwykłej gąbki do tablic lub w miarę potrzeby wodą z dodatkiem detergentu, np. płynu do naczyń.

CreativeWall

Uwaga: Używaj tylko specjalnych markerów do tablic suchościeralnych. W przypadku użycia innych markerów pozostawione ślady są trudne do usunięcia.
Powłoka osiąga ostateczną wytrzymałość po 7 dniach.
*dotyczy gładkich powierzchni. Plamy i zabrudzenia usunąć do 15 min.