Najnowsze Trendy

  Stwórz powierzchnie przyciągające magnesy w łatwy i przyjemny sposób

  Stwórz powierzchnie przyciągające magnesy w łatwy i przyjemny sposób

  Farba magnetyczna jest to farba podkładowa, którą można pokryć ją praktycznie każdą farbą nawierzchniową w dowolnym kolorze, lub cienką tapetą, osiągając pożądany efekt dekoracyjno – funkcjonalny. Można ją również pokryć farbą tablicową, dzięki czemu otrzymamy podwójny efekt – pomalowana ściana, lub drzwi będą służyły do pisania po nich kredą oraz do przyczepiania kartek za pomocą magnesów.

  Farba jest całkowicie bezpieczna. Nie powoduje żadnej emisji i nie zagraża w żadnym stopniu zdrowiu.

  Malowanie mebli ogrodowych w stylu prowansalskim?Nic trudnego!

  Malowanie mebli ogrodowych w stylu prowansalskim?Nic trudnego!

  Styl prowansalski tworzy we wnętrzach jak i na zewnątrz wyjątkowo przytulną atmosferę. Pomieszczenia w stylu prowansalskim są jasne i ciepłe.Motywem wiodącym jest biel. Jest ona tłem dla ciepłej, oliwkowej zieleni, jasnego odcienia fioletu zwanego lawendowym, umiejętnie połączonym lub uzupełnionym błękitem lub słonecznym kolorem żółci. Meble mające zastosowanie w tym stylu bywają zazwyczaj koloru białego, beżowego lub jasnoszarego z pewnymi ornamentami dekoracyjnymi.Doskonałym uzupełnieniem wyposażenia są kunsztownie kute meble z żelaza w formie rękodzieła artystycznego.Do ich pomalowania doskonale nadaje się produkt LIFE 820.Emalia akrylowa do drewna i metalu LIFE 820 to produkt znakomicie kryjący, który cienką warstwą pokryje deski mebla a także jego metalowe elementy.
  Farba kredowa to świetny sposób na odświeżenie i renowację starych mebli

  Farba kredowa to świetny sposób na odświeżenie i renowację starych mebli

  Cel używania farb kredowych jest bardzo prosty – malujemy meble praktycznie od razu, bez szlifowania starych powłok. To bardzo kusząca perspektywa dla każdego, kto choć raz zdzierał lakier lub farbę.
  Jeśli lubisz styl vintage, rustykalny, shabby chic, prowansalski, a na powierzchni chcesz widzieć pociągnięcia pędzla, cieniowania, przecierki, mieszanie się kolorów to te farby idealnie się do tego nadają.
  Farba ta z założenia daje grubszą powierzchnię, przypominającą nieco dawne farby wapienne.
  Powierzchnie pomalowane farbą Lovely Home są aksamitne w dotyku.Farba ta nadaje matowe wykończenia, a dzięki użyciu lakieru nawierzchniowego lub wosku można uzyskać efekt od matu poprzez satynę aż do połysku.
  Farba ta łatwo się przeciera dzięki czemu można uzyskać unikatowe efekty m.in. postarzonych mebli.
  Spróbuj swoich możliwości i nadaj nowe życie swoim starym meblom.
  Farba tablicowa w kuchni?Genialny i praktyczny efekt!

  Farba tablicowa w kuchni?Genialny i praktyczny efekt!

  Czarna farba tablicowa w kuchni wygląda bardzo atrakcyjnie a zarazem jest bardzo praktyczna. Taką farbą malujemy zazwyczaj fragment ściany lub jedną całą ścianę. Farba tablicowa HQ BLACKBOARD zamieni Twoją ścianę w kuchni w miejsce na notatki,ogłoszenia,przepisy,listy zakupów.Tą farba ma różne zastosowania,można nią pomalować barek , czy fronty szafek kuchennych.
  Farba Tablicowa HQ Blackboard tworzy łatwą do czyszczenia tablicę suchościerną przeznaczoną do pisania i rysowania kredą. Farba stworzona na bazie wodnej dyspersji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i środowiska. Charakteryzuje się bardzo dobrym kryciem i bardzo wysoką wydajnością.
  Wypróbuj ją w swojej kuchni i pochwal się uzyskanymi efektami!