Najnowsze Trendy

  Trendy na jesień 2022 – kolory i style wnętrz. Minimalizm i nie tylko…

  Trendy na jesień 2022 – kolory i style wnętrz. Minimalizm i nie tylko…

  Jesienne nurty wnętrzarskie w sezonie 2022-2023 są pełne kontrastów i niebanalnych połączeń. Ważne, że każdy odnajdzie coś dla siebie, z uwagi na różnorodność proponowanych kolorów i połączeń. Niech w Waszych domach na nowo zagości przytulność, ale wciąż w minimalistycznym, skandynawskim wydaniu.

  Ciepły minimalizm króluje.

  W najnowszych jesienno-zimowych trendach nowy wymiar zyskują prostota i minimalizm . Surowe i ascetyczne wnętrza odchodzą. Poszukujemy przestrzeni przytulnych, radosnych, które otulą nas ciepłem i przyjemną atmosferą w jesienne wieczory. Wnętrza mają być dla nas się bezpieczną przestrzenią, która da poczucie bezpieczeństwa i relaksu. Tak zrodził się ciepły minimalizm, w którym czołową rolę odgrywają naturalne materiały takie jak drewno, wiklina, rattan oraz ciepłe barwy ziemi- brązy, beże, oliwki i subtelne odcienie śmietanki. Istotną rolę odgrywa światło- duże okna, lampy świece. Światło wprowadzi blask i uczucie spokoju. Ważne, aby wybierać meble i dodatki z umiarem. Aby zachować minimalistyczny charakter wnętrza nie może być ono przeładowane. Każdy element powinien mieć swoje miejsce. Uporządkowana przestrzeń to dodatkowa gwarancja zdrowego wypoczynku. Więcej na: https://www.labofarb.pl/trendy-na-jesien-2022/ 

  Magnetyczna ściana w pokoju dziecięcym lub w przedszkolu? Praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie!

  Magnetyczna ściana w pokoju dziecięcym lub w przedszkolu? Praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie!

  Zrób niespodziankę swojemu dziecku i przygotuj w pokoju dziecięcym MAGNETIC WALL z praktyczną funkcją – przyciąganiem magnesów neodymowych. By uzyskać taką magnetyczną ścianę w dowolnym kolorze, niekoniecznie czarnym wystarczy farba magnetyczna HQ MAGNETIC, trochę czasu i chęci. Można pomalować fragment ściany nad biurkiem, łóżkiem, komodą w pokoju dziecka lub jej całość. W punktach typu przedszkola i szkoły warto zdecydować się na takie ścienne rozwiązanie, by mieć całoroczną gotową w każdej chwili do aktualizacji ścianę-tablicę do tematycznych wystaw prac czy najświeższych ogłoszeń.
  Ściana pomalowana HQ MAGNETIC ma wiele zastosowań. To podręczna przestrzeń do przyczepiania magnesami neodymowymi:
  – planów zajęć
  – zdjęć
  – obrazków
  – rysunków
  – prac dzieci na konkursy plastyczne
  – ogłoszeń i aktualności
  – plakatów
  A praktyczna ważna korzyść – bez dziur po gwoździach i wkręcanych kołków ze śrubami!
  HQ Beton do powierzchni betonowych. Do obiektów infrastruktury drogowej i kolejowej.

  HQ Beton do powierzchni betonowych. Do obiektów infrastruktury drogowej i kolejowej.

  Mamy się czym pochwalić, więc się pochwalimy. Nasz produkt HQ Beton – profesjonalna, farba akrylowo-silikonowa, posiada aprobatę Instytutu Badawczego Dróg i Mostów nr IBDiM-KOT-2020/0594.
  Może być zatem stosowany nawet w wymagającym budownictwie komunikacyjnym, m.in. do drogowych obiektów inżynierskich typu mosty, tunele, przepusty, konstrukcje oporowe, betonowe ekrany akustyczne oraz kolejowe wiadukty, przepusty, ściany oporowe, tunele, nadziemne i podziemne przejścia dla pieszych.
  Malując je farbą HQ Beton betonowe podłoże zabezpiecza się przed: erozją, wilgocią, zabrudzeniami, benzyną i smarami, ścieraniem i zmiennymi czynnikami atmosferycznymi.
  Dostępne pojemności: 1L, 2,5L, 5L, 10L
  Kolory: 21 gotowych.
  Malowanie mebli ogrodowych w stylu prowansalskim?Nic trudnego!

  Malowanie mebli ogrodowych w stylu prowansalskim?Nic trudnego!

  Styl prowansalski tworzy we wnętrzach jak i na zewnątrz wyjątkowo przytulną atmosferę. Pomieszczenia w stylu prowansalskim są jasne i ciepłe.Motywem wiodącym jest biel. Jest ona tłem dla ciepłej, oliwkowej zieleni, jasnego odcienia fioletu zwanego lawendowym, umiejętnie połączonym lub uzupełnionym błękitem lub słonecznym kolorem żółci. Meble mające zastosowanie w tym stylu bywają zazwyczaj koloru białego, beżowego lub jasnoszarego z pewnymi ornamentami dekoracyjnymi.Doskonałym uzupełnieniem wyposażenia są kunsztownie kute meble z żelaza w formie rękodzieła artystycznego.Do ich pomalowania doskonale nadaje się produkt LIFE 820.Emalia akrylowa do drewna i metalu LIFE 820 to produkt znakomicie kryjący, który cienką warstwą pokryje deski mebla a także jego metalowe elementy.
  Kreatywna ściana w sali konferencyjnej, dziale handlu czy firmowej świetlicy?

  Kreatywna ściana w sali konferencyjnej, dziale handlu czy firmowej świetlicy?

  CREATIVE WALL, suchościeralna farba do markerów, sprawdzi się zarówno w firmie, szkole, jednostce administracji publicznej, jak i w domu.
  Ciągle w biegu – łatwo zapomnieć o licznych zadaniach i obowiązkach. Dlatego warto wykonać w swoim biurze planner tygodniowy, na którym możemy notować ważne informacje markerami do tablic suchościeralnych. Taka ściana z planem i harmonogramem prac ułatwi planowanie i bieżące monitorowanie prac w danym dziale firmy.
  Farbą CREATIVE WALL można pomalować całą ścianę lub jej część, tworząc białą lub transparentną tablicę, na której bez ograniczeń można pisać, notować, rysować markerami do tablic suchościeralnych.
  Napisy usuwamy zwykłą gąbką do mycia naczyń lub nawilżoną chusteczką do czyszczenia powierzchni.
  Farba CREATIVE WALL jest dostępna w białym i transparentnym kolorze.
  Kreatywna ściana przyda się także pracownikom, którzy wykonują swoją pracę w systemie zdalnym. Będzie bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem.
  Farba kredowa to świetny sposób na odświeżenie i renowację starych mebli

  Farba kredowa to świetny sposób na odświeżenie i renowację starych mebli

  Cel używania farb kredowych jest bardzo prosty – malujemy meble praktycznie od razu, bez szlifowania starych powłok. To bardzo kusząca perspektywa dla każdego, kto choć raz zdzierał lakier lub farbę.
  Jeśli lubisz styl vintage, rustykalny, shabby chic, prowansalski, a na powierzchni chcesz widzieć pociągnięcia pędzla, cieniowania, przecierki, mieszanie się kolorów to te farby idealnie się do tego nadają.
  Farba ta z założenia daje grubszą powierzchnię, przypominającą nieco dawne farby wapienne.
  Powierzchnie pomalowane farbą Lovely Home są aksamitne w dotyku.Farba ta nadaje matowe wykończenia, a dzięki użyciu lakieru nawierzchniowego lub wosku można uzyskać efekt od matu poprzez satynę aż do połysku.
  Farba ta łatwo się przeciera dzięki czemu można uzyskać unikatowe efekty m.in. postarzonych mebli.
  Spróbuj swoich możliwości i nadaj nowe życie swoim starym meblom.
  Farba tablicowa w kuchni?Genialny i praktyczny efekt!

  Farba tablicowa w kuchni?Genialny i praktyczny efekt!

  Czarna farba tablicowa w kuchni wygląda bardzo atrakcyjnie a zarazem jest bardzo praktyczna. Taką farbą malujemy zazwyczaj fragment ściany lub jedną całą ścianę. Farba tablicowa HQ BLACKBOARD zamieni Twoją ścianę w kuchni w miejsce na notatki,ogłoszenia,przepisy,listy zakupów.Tą farba ma różne zastosowania,można nią pomalować barek , czy fronty szafek kuchennych.
  Farba Tablicowa HQ Blackboard tworzy łatwą do czyszczenia tablicę suchościerną przeznaczoną do pisania i rysowania kredą. Farba stworzona na bazie wodnej dyspersji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i środowiska. Charakteryzuje się bardzo dobrym kryciem i bardzo wysoką wydajnością.
  Wypróbuj ją w swojej kuchni i pochwal się uzyskanymi efektami!