MOC PASJI. LABOFARB WSPIERA SPORTOWCÓW.

„PRZYSZLI CHEMICY” 😊 Z KLASY II B PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11 W DĘBICY
28 czerwca 2017
CREATIVE WALL – suchościeralna farba do markerów. NOWOŚĆ!
27 września 2017

Labofarb podjął współpracę z jedynym bokserem zawodowym na Podkarpaciu – Panem Łukaszem Różańskim. To kolejna inicjatywa związana ze sponsoringiem sportowym. Labofarb wspiera zarówno dziecięce talenty sportowe z ASP Wisłoka Dębica, jak również doświadczonych sportowców. Pomagamy osobom utalentowanych, z wyjątkową determinacją i uporem dążącym do celu. Tym, którzy wybrali sport jako drogę do spełniania własnych marzeń i priorytetów życiowych.

Łukasz Różański jest utalentowanym sportowcem, zawodnikiem Stali Rzeszów, który z pasją realizuje swoje marzenia na ringu bokserskim. Efektem wielogodzinnych treningów i wysiłku podjętego przez Łukasza i jego trenera, są wygrane na wielu zawodach. W zawodowym ringu jest wciąż niepokonany! Wielu znawców tej dziedziny sportu nazywa Łukasza „specjalistą od nokautów”. W sześciu dotychczasowych pojedynkach pięć z nich zakończył przed czasem, w tym cztery już w pierwszej rundzie.

Osiągnięcia Łukasza Różańskiego w boksie zawodowym:

  • 2015 r. październik – fenomenalna wygrana przez nokaut w pierwszej rundzie, podczas pierwszej walki na ringu zawodowym – gala w Wieliczce.
  • 2015 r. listopad – drugie zwycięstwo na zawodowym ringu – Łukasz pokonał na punkty Artioma Czerniakiewicza z Białorusi – gala Rzeszów Boxing Night.
  • 2016 r. październik – czwarte zawodowe zwycięstwo pokonując w 50 sekund Sandora Balogha – Wieliczka.
  • 2016 r. maj – trzecie zwycięstwo w zawodowym ringu – niespełna trzech minut potrzebował Łukasz Różański, by pokonać Bartosza Szwarczyńskiego – gala Telenot Boxing Night, Gdańsk.
  • 2017 r. luty – piąta wygrana – nokaut w pierwszej rundzie Węgra Laszlo Thota – Szczecin.
  • 2017 r. kwiecień – pierwsza walka 6-cio rundowa! Szósta wygrana poprzez nokaut w drugiej rundzie Bośniaka Marko Colicia – gala w Legionowie.

Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejną walkę Łukasza, która odbędzie się 9 września na stadionie MOSIR w Radomiu z doświadczonym bokserem Albertem Sosnowskim – byłym mistrzem Europy i mistrzem świata organizacji WBF, pretendentem do tytułu mistrza świata organizacji WBC. Z Witalijem Kliczką przewalczył 11 rund!