MALOWANIE PISANEK WIELKANOCNYCH 2019

PISANKA W KOLORACH WIOSNY
2 kwietnia 2019
Łukasz Różański kontra Izu Ugonoh – KnockOut Boxing Night 7
1 lipca 2019

W okresie przedświątecznym odwiedziliśmy Szkoły Podstawowe w ramach akcji „PISANKA PEŁNA WIOSENNYCH KOLORÓW”. Dzieci chętnie i z zapałem uczestniczyły w malarskich warsztatach, tworząc kolorowe pisanki, rozwijając swoje umiejętności plastyczne i manualne. Podczas warsztatów malarskich stworzyły piękne prace, które zostały wyeksponowane na terenie Galerii Dębickiej.

Dziękujemy serdecznie dzieciom, Nauczycielom oraz Dyrekcji za ciepłe przyjęcie i wspólną, udaną organizację akcji. Zobaczcie ile radości i satysfakcji sprawiło wychowankom szkół malowanie pisanek wielkanocnych lateksowymi farbami z kolekcji LIFE 420 oraz farbą kredową LOVELY HOME.

Poziom prac był tak wyrównany, że komisja wybrała ex aequo 2 prace na miejscu III oraz po długich obradach prace na miejscach I, II. Laureaci I miejsc otrzymali nagrody rzeczowe wraz z bonem upominkowych do Centrum Aktywnego Wypoczynku FUN&SPORT w Dębicy, natomiast klasa, której uczeń wykonał pracę z I miejsca, otrzymała bon rabatowy na grupowe wejście do FUN&SPORT.

Zapraszamy do oglądania zdjęć prezentujących prace dzieci.

Dziękujemy i jeszcze raz gratulujemy.