AKCJA CHARYTATYWNA „POMAGAMY RÓŻY” – LICYTACJA RĘKAWICY Łukasza Różańskiego

Łukasz Różański Mistrzem Polski wagi ciężkiej!
17 lipca 2019
Akcja Mikołajkowa w Galerii Raj w Dębicy.
10 grudnia 2019

W sobotę 23 listopada odbył się charytatywny event na rzecz Róży Dąbrowskiej. W tym dniu wszystkie zebrane środki zostały przeznaczone na operację, dzięki której cierpiąca na łamliwość kości dwulatka nie straci nogi. Na zabieg, który ma zostać przeprowadzony w styczniu potrzeba, aż 400 tysięcy. Dzięki wielkim sercom Dębiczan na pewno uda się zebrać potrzebną kwotę.

Gościem specjalnym eventu był Mistrz Polski w boksie zawodowym – Pan Łukasz Różański, który nie tylko rozdawał autografy na zdjęciach z ostatniej walki z Izu Ugonohem, ale przekazał swoją rękawicę z autografem na licytację! Rękawica ma szczególne znaczenie, bo pochodzi z 2-iej zwycięskiej walki Łukasza na ringu boksu zawodowego. Na licytację przekazał także koszulkę z autografem.

Od godziny 9 rano trwał turniej charytatywny SQUASH’A, z którego wpisowe w całości zostało także przekazane dla Róży. Zawodnicy dopisali. Przyjechali do nas nie tylko członkowie Ligi Sqush’a FUN&SPORT, ale także gracze z Mielca i Tarnowa. W gronie zawodników były zarówno Panie, jak i Panowie. Łącznie wszystkich zawodników było, aż 18-u. Na kortach panowała prawdziwa sportowa rywalizacja, ale oczywiście zgodna z zasadami fair play. Event osłodziły pyszności przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Straszęcina i Żyrakowa. Wśród wypieków były też cynamonowe różyczki.

Organizatorami akcji byli Stowarzyszenie Rozwoju Sportu Poprzeczka Wyżej, Fundacja Radosny Uśmiech, FUN&SPORT.

Zapraszamy do udziału w licytacji:

http://LICYTACJA_Łukasz Różański_rękawica