LOVELY HOME. Stwórz oryginalne meble z palet

Wygrana w walce o pas WBC International. Łukasz Różański pokonuje Artura Szpilkę.
1 czerwca 2021
Pomagamy. XXX Finał WOŚP
15 stycznia 2022

Szukasz pomysłu na wykorzystanie palet lub drewnianych skrzynek? Lubisz proste rozwiązania w aranżacji wnętrz? Meble z palet, poprzez ogromną ilość wariacji i sposobów ich wykonania, cieszą się coraz większą popularnością.

Przesądzają o tym przede wszystkim dwa czynniki: łatwość wykonania oraz niskie koszty. Dając paletom czy skrzynkom po warzywach, drugie życie i malując je ekologiczną farbą akrylową LOVELY HOME, działamy na korzyść środowiska. Samodzielne wykonanie pozwala uzyskać niepowtarzalny, oryginalny efekt i daje ogromną satysfakcję.

Meble z palet pięknie prezentują się w ogrodzie, na tarasie, balkonie, a także w naszych mieszkaniach. Szczególnie przypadną do gustu osobom, które preferują wnętrza w minimalistycznym stylu skandynawskim.

Stolik kawowy czy łóżko z palet można wykonać w prosty i szybki sposób. Paleta powinna być wysuszona i wyszlifowana, by móc przystąpić do malowania. Jeśli meble będą dedykowane na taras czy balkon, należy je dodatkowo zaimpregnować. Stolik kawowy malujemy farbą LOVELY HOME, która jest dostępna w kolorze białym oraz w 17 gotowych kolorach do wyboru. Jest to wyrób wysoko kryjący, bezwonny i ekologiczny. Powierzchnie pomalowane farbą LOVELY HOME są aksamitne w dotyku. Farba nadaje matowe wykończenie, a dzięki użyciu lakieru nawierzchniowego lub wosku można uzyskać efekt od matu, poprzez satynę do połysku. Decydujesz sam i wybierasz efekt, który Ci odpowiada najbardziej.

Samodzielne wykonane mebli z palet czy innych elementów aranżacji wnętrz daje wiele radości i pozwala uzyskać niepowtarzalny, bo wykreowany przez nas samych, efekt finalny. LOVELY HOME bardzo łatwo się przeciera, dzięki czemu można stworzyć własne, unikatowe efekty m.in. postarzanych mebli. Można pomalować meble w dowolnym stylu: Vintage czy Shabby Chic.
Zachęcamy do kreatywności i prac DIY, gdyż niskim nakładem czasu i wysiłku, można stworzyć niebanalne dodatki do naszych wnętrz.