NOWOŚĆ 2024 Lazura brokatowa w nowej szacie i pojemności

Antracyt -NOWY kolor w palecie HQ BETON
6 maja 2024
 

NOWA LAZURA BROKATOWA

Nowe opakowanie Lazura Brokatowa ma nowoczesny design, spójny z linią wyrobów dekoracyjnych HQ Decor (Lovely Home, Creative Wall, HQ Magnetic, HQ Blackboard) i jest teraz dostępne w różnych pojemnościach: 0,75 L (nowość), 1l, 5L.

To ekologiczny lakier wykończeniowy, akrylowy, bezrozpuszczalnikowy, ze złotym lub srebrnym brokatem do kreowania pięknych i niepowtarzalnych efektów w stylu glamour czy hampton.

Co ważne lazura ma też ważne walory praktyczne: doskonale wzmacnia i chroni powierzchnie uprzednio malowane lub pokryte systemami dekoracyjnymi (np. lamperie na klatkach schodowych czy korytarzach). Dlatego polecamy ją szczególnie jako warstwa zabezpieczająca, finalna na systemy dekoracyjne w domu oraz jako niezwykle odporna na zabrudzenia i zarysowania powłoka w ciągach komunikacyjnych: korytarz, klatka schodowa, wiatrołap.

Oto kilka dodatkowych informacji o farbie Lazura Brokatowa:

  • jest to farba wodorozcieńczalna, co oznacza, że ​​jest łatwa w użyciu i bezzapachowa, ekologiczna, bezrozpuszczalnikowa
  • odporna na zarysowania i zabrudzenia
  • łatwa w aplikacji
  • nie chlapie
  • jest odporna na szorowanie i zmywanie, dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu czystości
  • Można ją stosować na różnych powierzchniach, w tym na ścianach gipsowych, betonowych, z tynkami  mineralnymi, gipsowymi, cementowymi, drewnie, materiałach drewnopochodnych, cegle, kamieniu, płytach gipsowo-kartonowych.

Jeśli szukasz wysokiej jakości farby brokatowej do swojego domu, Lazura Brokatowa jest doskonałym wyborem.

 
⬇️⬇️⬇️
ZAMÓW:
Lazura Brokatowa w nowej szacie
Lazura brokatowa z nową etykietą i w nowym opakowaniu
Lazura efekt złota
Lazura w wersji srebrej
Lazura ze srebrnym brokatem
Lazura srebrna w salonie