Home office – wygodne i estetyczne. Trendy 2023 r.

Elewacja domu – inwestycja na lata.
5 maja 2023
Nowe kolory HQ Beton 2023 r.
20 czerwca 2023
 

Przytulne i wygodne domowe biuro.

W najmodniejszych wnętrzach 2023 roku dostrzeżemy ogromny wpływ multifunkcjonalności oraz stosowanie rozwiązań praktycznych. Stawiamy na wygodę domowników oraz dostosowaniem wnętrza do nowych funkcji. Przed pandemią spędzaliśmy w domu niewiele czasu. Pracując zdalnie będziemy przebywać w nim nawet całą dobę. Musimy urządzić w domu lub mieszkaniu funkcjonalną i elegancką przestrzeń do pracy.

Aranżacje wnętrz w 2023 roku są silnie nastawione na tworzenie wygodnej, stylowej, eleganckiej i funkcjonalnej przestrzeni biurowej.

W domowych biurach nie może zabraknąć ergonomicznych foteli na kółkach, biurka z regulowaną wysokością, czy ścian zabezpieczonych przed zabrudzeniami satynową farbą HQ E50 o najwyższej klasie ścieralności czy z praktycznymi rozwiązaniami, np. z możliwości pisania po niej kredą. Lubisz praktyczne rozwiązania? Wykonaj za biurkiem ścianę-tablicę malując ją farbą tablicową HQ Blackboard.

Jak urządzić home office? Postaw na kolory.

Istotnym aspektem przy aranżacji domowego biura jest dobór kolorów. Kolory wpływają na naszą koncentrację, mogą pobudzać do kreatywnego działania bądź nas wyciszać. W home office przewagę powinna stanowić neutralny kolor bazowy (najlepiej biel HQ E50), której uzupełnieniem może być nieco żywszy odcień uzupełniający, np. błękit, róż, zieleń lub kontrastową czerń (HQ Blacboard). Doda całości przyjemnego pazura i pobudzi do twórczego myślenia. Jeśli dodatkowo uzyskasz efekt praktycznej powierzchni do wielokrotnego notowania kredą ważnych dat, zleceń, harmonogramów na dany tydzień w postaci ściany-tablicy, to tylko na plus!