Kostka brukowa odświeżona na wiosnę.

Wiosenne inspiracje. Kwietnik z palety.
21 marca 2023
Ciesz się pięknem drewna z LIFE Wood. Panele ścienne 3D.
19 kwietnia 2023
 

Wiosenne odświeżanie po zimie? Kostka brukowa jest niezwykle uniwersalnym podłożem, które świetnie się sprawdza zarówno w przestrzeniach przemysłowych takich jak place, magazyny czy drogi wewnętrzne, jak i tych prywatnych takich jak tarasy, chodniki na ogrodzie, podjazd przed domem. Kostka brukowa zdobi większość podjazdów polskich domów. Wiosną wychodzą na jaw jej niedoskonałości. Po długich miesiącach zimowej słoty przyda się odświeżenie bruku, płyt tarasowych czy podjazdu wokół domu. Zapewni Ci to profesjonalna farba akrylowo-silikonowa HQ Beton.

Efekt świeżości i czystości gwarantowany!

Malowanie kostki brukowej niesie ze sobą szereg korzyści dotyczących zarówno walorów estetycznych, jak też trwałości samej kostki. Podstawową korzyścią jest oczywiście odnowienie koloru wyblakłej kostki lub nadanie jej nowego. Każdemu z nas zależy przecież, aby obejście domu było jego wizytówką.

O poplamienie kostki tłuszczami lub alkoholem szczególnie łatwo na tarasie, podczas letnich imprez i grillowania. Takie plamy są trudne do usunięcia ze względu na chłonność betonowej powierzchni. Sprzymierzeńcem w usuwaniu takich plam jest pomalowanie kostki dobrej jakości farbą, która ma również właściwości impregnujące i zabezpieczające. HQ Beton pozostawiana na pomalowanej powierzchni powłokę, przez którą substancje nie wnikną w strukturę betonu, dzięki czemu usunięcie zabrudzeń będzie łatwiejsze.

Odnowisz i jednocześnie zabezpieczysz przed:
 
– erozją
– brudem i wilgocią
– benzyną i smarami
 
21 gotowych odcieni do wyboru.
 
WAŻNE: HQ Beton posiada pozytywną ocenę właściwości użytkowych do zastosowania w budownictwie komunikacyjnym IBDiM-KOT-2020-0594
 
Dowiedz się więcej: