KONKURS WIELKANOCNY „PISANKA PEŁNA WIOSENNYCH BARW”

MALOWANIE PISANEK WIELKANOCNYCH W ZSS W DĘBICY
13 kwietnia 2017
FINAŁ KONKURSU „PISANKA PEŁNA WIOSENNYCH BARW”
18 maja 2017

Konkurs „PISANKA PEŁNA WIOSENNYCH BARW” skierowany do dzieci z klas I, II i III Szkół Podstawowych cieszył się ogromną popularnością i dostarczył wszystkim radości oraz satysfakcji. Warsztaty malarskie były znakomitą okazją do rozwijania u dzieci zainteresowań symboliką, zwyczajami Świąt Wielkanocnych oraz umiejętności malarskich i manualnych, zachęcenia ich do samodzielnego, kreatywnego malowania pisanek.

Dziękujemy bardzo Dyrektorom, Nauczycielom i dzieciom za zaangażowanie i współpracę podczas organizacji warsztatów. Malowanie pisanek lateksowymi, kolorowymi farbami z kolekcji LIFE 420 to kolejna inicjatywa skierowana do dzieci, by rozwijać ich kreatywność, zdolności i pasje.

Zapraszamy Państwa do głosowania poprzez nasz Facebook, na zdjęcia REPREZENTACYJNYCH PISANEK, by wyłonić najpiękniejsze prace. Nagrodą główną, za zajęcie I miejsca, jest WYCIECZKA DO LABORATORIUM, gdzie dzieci poznają tajniki chemiczne powstawania farb. Przygotowaliśmy także nagrody indywidualne dla dzieci za I, II i III miejsce oraz nagrody dla szkół. Głosujemy do 28 kwietnia 2017 roku.