HQ THERM E90 Emulsja docieplająca (termoizolacyjna) fasadowa

Emulsja docieplająca (termoizolacyjna) fasadowa HQ THERM E90 jest zawiesiną pigmentów i wypełniaczy w wodnej dyspersji kopolimeru octanu winylu i etylenu z dodatkiem środków wspomagających i uszlachetniających. Dodatkowo zastosowano pęcherzyki szklane , które wpływają na zmniejszenie przewodnictwa cieplnego, działając na zasadzie izolacji termicznej.

Emulsja docieplająca (termoizolacyjna) HQ THERM E90 do malowania i renowacji elewacji.. W szczególności nadaje się do renowacji zabytkowych budynków, które wymagają dodatkowego docieplenia, nie zmniejszając paroprzepuszczalności.

Zawarte w farbie mikrosfery szklane doskonale odbijają promienie słoneczne dlatego farba jest bardziej trwała, wolniej ulega degradacji oraz powoduje, że siany wolniej się nagrzewają, a zawarta w mikrokulkach próżnia daje efekt dodatkowego docieplenia. Malowanie farbą HQ Therm E 90 zapobiega tworzeniu się mostków termicznych, co dodatkowo zabezpiecza budynek przed wymiana temperatury. Powłoka farby jest bardzo elastyczna  nawet  nakładanie grubej warstwy nie powoduje pękania powierzchni.

CENA brutto
2,5L - 107,97 zł
5L - 207,64 zł
10L - 398,66 zł

WYDAJNOŚĆ: do 9 m2/1L w zależności od rodzaju podłoża i metody aplikacji.

CZAS WYSCHNIĘCIA : 30 minut

Badania: na AGH w Krakowie na Katedrze Techniki Cieplnej i Ochrony środowiska wykazały, że farby HQ THERM wykazują emisyjność k. 10% mniejszą od farb zwykłych, to oznacza, że odbijają 10% więcej promieni od farby zwykłej.