Nowy sezon, nowa paleta kolorów HQ Beton 2021

Pomagamy. XXIX Finał WOŚP
5 lutego 2021
Wygrana w walce o pas WBC International. Łukasz Różański pokonuje Artura Szpilkę.
1 czerwca 2021

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów na sezon 2021 przygotowaliśmy nowe kolory w palecie HQ Beton, profesjonalnej farby akrylowo-silikonowej do malowania i renowacji powierzchni betonowych. Oddajemy do Państwa dyspozycji wersję elektroniczną wzornika kolorów HQ BETON oraz zdjęcie wzornika wachlarzowego z realnymi próbkami wymalowań, edycja 2021.

Paleta kolorów 2021 HQ Beton  zawiera 21 koloryów farby akrylowo-silikonowej, w tym 3 nowe odcienie szarości i 1 odcień piaskowego – dwa kolory ogłoszone przez Instytut Pantone kolorami roku 2021.

HQ Beton przeznaczona jest do pokrywania powierzchni betonowych, takich jak np.:

  • ogrodzenia betonowe
  • posadzki betonowe w garażach, kotłowniach, halach, magazynach,
  • podłogi betonowe we wnętrzach w stylu industrialnym
  • kostka betonowa i chodniki
  • obiekty inżynierii komunikacyjnej, np. mosty, ekrany akustyczne

Kolory są odwzorowane metodami elektronicznymi i w związku z tym mogą różnić się od oryginalnych. Ekran komputera/wydruk na drukarce nie oddają wszystkich niuansów występujących na rzeczywistym podłożu pomalowanych farbą. W przypadku istotnego znaczenia doboru kolorystyki należy sprawdzić rzeczywistą próbkę kolorystyczną w miejscu docelowego zastosowania tynku lub farby. Wzorniki kolorów są dostępne u dystrybutorów HQ Beton oraz w siedzibie producenta.