Pomagamy. XXIX Finał WOŚP

KnockOut Boxing Night 13- Łukasz Różański kontra Ozcan
12 września 2020
Nowy sezon, nowa paleta kolorów HQ Beton 2021
15 marca 2021

 

 

Cieszymy się, że Labofarb dołączył w tym roku do grona firm, które mogły wesprzeć 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 31 stycznia 2020r.

Mottem tegorocznej edycji było hasło „Finał z głową”. W tegorocznej edycji WOŚP pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Nasze profesjonalne farby Creative Wall, HQ Magnetic i HQ Blackboard uatrakcyjniły akcję zorganizowaną przez sztab WOŚP i Centrum Kultury w Ropczycach. W dniach 25-29 stycznia zorganizowano akcję „Po nitce do szczęścia”, by wszyscy chętni mogli zasilić skarbonkę WOŚP.  Licytacje odbywały się w Internecie, a dochód z wystawionych na aukcjach Allegro produktów w całości zasilił skarbonkę WOŚP.

Po raz pierwszy wystartowała eSkarbonka ropczyckiego sztabu WOŚP, na którą darczyńcy dokonywali wpłat na rzecz 29. Finału. Nie wychodząc z domu każdy chętny mógł dorzuć się do wirtualnej eSkarbonki. Zbiórka pieniędzy odbyła się także w sposób tradycyjny tj. przez wolontariuszy z zachowaniem wymagań sanitarnych.

Koncert finałowy pt. „ŚPIEWAMY I GRAMY Z RADOŚCIA DLA WOŚP” można było oglądać podczas transmisji online 31 stycznia w niedzielę oraz na kanale youtube TV Miejskiej Ropczyce.
Zespół Labofarb jest dumny z kwoty jaką udało się zebrać podczas 29. Finału WOŚP! Gratulujemy i cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tak szczytny cel.