Łukasz Różański Mistrzem Polski wagi ciężkiej!

Łukasz Różański kontra Izu Ugonoh – KnockOut Boxing Night 7
1 lipca 2019
AKCJA CHARYTATYWNA „POMAGAMY RÓŻY” – LICYTACJA RĘKAWICY Łukasza Różańskiego
26 listopada 2019

Łukasz Różański 6 lipca w walce wieczoru Knockout Boxing Night 7, która tym razem odbywała się tym razem zaledwie 30km od siedziby firmy Labofarb, w Rzeszowie na Stadionie Miejskim, pokonał przez nokaut w IV rundzie Izu Ugonoha. Walka Izu Ugonoha z Łukaszem Różańskim była największym wydarzeniem wieczoru podczas gali. Przeciwnik Łukasza wrócił na ring po ponad rocznej przerwie i był faworytem bukmacherów. Łukaszowi wygraną przypisywali przed walką przede wszystkim lokalni fani sportów walki.

Pierwsza runda rozpoczęła się od bardzo agresywnych ataków Łukasza Różańskiego, który mocnym prawym sierpowym starał się trafić Ugonoha. Polak z nigeryjskimi korzeniami starał się punktować lewym prostym. Od początku walki lepiej prezentował się Różański, którego agresja i mocne ciosy sprawiały prawdziwy problem przeciwnikowi. W trzeciej rundzie Łukasz trafiając gdańszczanina powalił go na deski. W kolejnej odsłonie Różański nacierał z jeszcze większą siłą na Ugonoha, ponownie rzucił go na deski i ty samym przez techniczny nokaut w IV rundzie zwyciężył Łukasz Różański.

Po walce Łukasz założył pierwszy w karierze pas mistrzowski, który oddał wkrótce swojemu wieloletniemu trenerowi Marianowi Basiakowi. Różański podziękował kibicom, trenerom i sponsorom za wsparcie.

Dla Łukasza to może być początek nowej drogi w boksie zawodowym i szansa na coraz większe wyzwania. Czego mu Labofarb, jako sponsor, wraz z zespołem pracowników oczywiście życzy!

Zdjęcia: Piotr Duszczyk