Sukces Biegu Charytatywnego dla ZUZI w Ropczycach

„Czar kolorów, czar świąt” – malowanie bombek bożonarodzeniowych 2019
14 grudnia 2019
X Jubileuszowa Edycja Konkursu Świątecznej Bombki „Maleńka Miłość”
23 grudnia 2019

Gratulujemy „Stowarzyszeniu MŁODZI AKTYWNI” z Ropczyc, organizatorowi biegu i licytacji, na szczytny cel – pomoc w leczeniu 6-letniej Zuzi, u której został zdiagnozowany guz pnia mózgu.  W charytatywnym biegu mógł wziąć udział każdy, nawet niedoświadczony biegacz.

Pod Halą Widowiskowo – Sportową w Ropczycach zgromadził się ponad 500 osobowy tłum zawodników, kibiców oraz licznych wolontariuszy.

Do pokonania było 5 km, 10 km i 5 km Nordic Walking. Warunek był prosty – zakup pakietu startowego w kwocie 40 zł przed biegiem, zaś w dniu biegu 50 zł. Całość kwoty uzyskana za „pakiet” wyniosła ponad 30.000, która zostanie przeznaczona na leczenie dziewczynki. W trakcie imprezy prowadzona była także zbiórka pieniędzy do puszek dla Zuzi.

Jednocześnie w ropczyckiej hali trwał piknik, gdzie przygotowano wiele atrakcji, w tym dmuchaniec, karty wstępu do FUN&SPORT, fanty przekazane na akcję przez firmę Weldon i Labofarb. Miło nam, że mogliśmy być w gronie firm, które wsparły organizację i atrakcyjny przebieg tej akcji charytatywnej.